ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Arbitri Delegari Juniori Juniori 20->21.04.2024
Juniori 20->21.04.2024 Imprimare Email

Juniori U17

1. CSȘ Blaj - ACS Optimum Alba Iulia

Data: 20.04.2024

Ora: 14:00

Etapa: 16

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Budiu Mihai (Blaj)

Juniori U15 Elite

1. CSȘ Blaj - CSM Unirea Alba Iulia

Data: 20.04.2024

Ora: 11:00

Etapa: 6

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Budiu Mihai (Blaj)

 

Juniori U15 Clasic

1. CS Zlatna - CS Ocna Mureș

Data: 21.04.2024

Ora: 12:00

Etapa: 5

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Golgoț Mihai (Alba Iulia)

As1:Costinaș  Cristian (Alba Iulia)

As2: Pașca Paul (Alba Iulia)

Juniori U14 Elite

1. ACS S.F. Valea Frumoasei - Alba Iulia - ACS Star PRO Optimum

Data: 21.04.2024

Ora: 13:00

Etapa: 2

Teren: Săsciori

Localitate: Săsciori

A: Ulesan Robert (Alba Iulia)

As1:Dan Horea (Aiud)

As2:Coltor Florin (Alba Iulia)

Juniori U14 Clasic

 

1. ACS Juniorul Aiud - ACS S.F. Valea Frumoasei - Sasciori

Data: 20.04.2024

Ora10:30

Etapa: 2

Teren: Aiudel

Localitate: Aiud

A: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

As1:Stanciu Patrick (Aiud)

As2: Patani Antonio (Aiud)

Juniori U13

1. ACS Star PRO Optimum - ACS Ș.F. Valea Frumoasei

Data: 20.04.2024

Ora: 10:00

Etapa: 17

Teren: Oiejdea

Localitate: Oiejdea

A: Mulea Rareș (Aiud)

A: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

2. AFC Sportul 2015 Petrești - AAF Ș.F. Bogdan Andone

Data: 20.04.2024

Ora: 11:00

Etapa: 17

Teren: Petrești

Localitate: Petrești

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

A: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

Juniori U12

1. ACS Star Pro Optimum - LPS Sebeș

Data: 20.04.2024

Ora: 11:00

Etapa: 16

Teren: Pielarul - Sintetic

Localitate: Sebeș

A: Sularea Alexandru (Alba Iulia)

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

2. LPS Sebeș - CS Unit Alba Iulia

Data: 21.04.2024

Ora: 14:30

Etapa: 17

Teren: Pielarul - Sintetic

Localitate: Sebeș

A: Avram Andrei (Alba Iulia)

A: Nistor Daniel (Zlatna)

3. ACS Juniorul Sebeș - ACS Star PRO Optimum

Data: 21.04.2024

Ora: 14:30

Etapa: 17

Teren: Pielarul - Sintetic

Localitate: Sebeș

A: Muntean Raul (Blaj)

A: Goadă Bogdan (Blaj)

4. AAF Ș.F. Bogdan Andone - CS Universitar din Alba Iulia

Data: 21.04.2024

Ora: 15:45

Etapa: 17

Teren: Pielarul - Sintetic

Localitate: Sebeș

A: Avram Andrei (Alba Iulia)

A: Nistor Daniel (Zlatna)

5.ACS S.F. Valea Frumoasei - Sasciori - ACS Juniorul Aiud

Data: 21.04.2024

Ora: 15:45

Etapa: 17

Teren: Pielarul - Sintetic

Localitate: Sebeș

A: Muntean Raul (Blaj)

A: Goadă Bogdan (Blaj)

6CSM Unirea Alba Iulia - AFC Kinder Teiuș

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Etapa: 17

Teren: Pielarul - Sintetic

Localitate: Sebeș

A: Avram Andrei (Alba Iulia)

A: Nistor Daniel (Zlatna)

7. AFC Kinder Teiuș - CS Metalurgistul Cugir

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Etapa: 17

Teren: Pielarul - Sintetic

Localitate: Sebeș

A: Muntean Raul (Blaj)

A: Goadă Bogdan (Blaj)

Juniori U11

1. CSM Unirea Alba Iulia - ACS Star PRO Optimum

Data: 21.04.2024

Ora: 10:00

Etapa: 17

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Mutu Andrei(Alba Iulia)

A: Văidean Alexandru(Alba Iulia)

2. ACS Juniorul Aiud 2 - CSȘ Blaj

Data: 21.04.2024

Ora: 10:00

Etapa: 17

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

A: Cîmpean Radu (Blaj)

3. LPS Sebeș - ACS Juniorul Aiud

Data: 21.04.2024

Ora: 11:15

Etapa: 17

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Mutu Andrei(Alba Iulia)

A: Văidean Alexandru(Alba Iulia)

4. AAF Ș.F. Bogdan Andone - ACS Industria Galda

Data: 21.04.2024

Ora: 11:15

Etapa: 17

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

A: Cîmpean Radu (Blaj)

5. ACS Spicul Daia Română - CS Ocna Mureș

Data: 21.04.2024

Ora: 12:30

Etapa: 17

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Mutu Andrei(Alba Iulia)

A: Văidean Alexandru(Alba Iulia)

6. ACS S.F. Valea Frumoasei - Alba Iulia - ACS S.F. Valea Frumoasei - Sasciori

Data: 21.04.2024

Ora: 12:30

Etapa: 17

Teren: Parc - Sintetic

Localitate: Blaj

A: Muntean Raul (Blaj)

A: Cîmpean Radu (Blaj)

 

Competitii 2024-2025