ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 1 Imprimare Email
Echipe Arbitri

1.CS ZLATNA - CS INTER UNIREA

Data: 25.08.2023

Ora: 18:30

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Damian Adrian (Blaj)

As1:  Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

Obs: Mărginean Filon (Aiud)

2.CSC VOINȚA STREMȚ - ACS VIITORUL VAMA SEACĂ

Data: 26.08.2023

Ora: 11:00

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Neagu Lucian (Teiuș)

As1: Man Cristian (Alba Iulia)

As2: Mihaiu Petre (Sebeș)

 

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

3.CSM UNIREA ALBA IULIA 2 - CS LIMBENII LIMBA

Data: 26.08.2023

Ora: 18:00

Teren: Cetate 2

Localitate: Alba Iulia

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Voicu Răzavan (Cugir)

 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

4.CS OCNA MUREȘ - ACS ADU ACADEMY ȘONA

Data: 26.08.2023

Ora: 18:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

5.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - ACS PERFORMANȚA IGHIU

Data: 27.08.2023

Ora: 11:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As2: Muntean Raul (Blaj)

 

Obs: Lazea Radu (Aiud)

6.CS CIL BLAJ - CS FC LOPADEA NOUĂ 

Data: 27.08.2023

Ora: 11:00

Teren: CIL - Veza

Localitate: Blaj

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

 

Obs: Neagu Marcel (Teiuș)

7.CS HIDROMECANICA ȘUGAG - ACS ENERGIA SĂSCIORI

Data: 27.08.2023

Ora: 18:00

Teren: Șugag

Localitate: Șugag

A: Herczeg Leopold (Bacia)

As1: Danciu Marius (Deva)

As2: Stanciu Sergiu (Simeria)

 

Obs: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

8.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU - ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ

Data: 27.08.2023

Ora: 18.00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

Obs:  Cistean Iosif (Blaj)

 

Competitii 2024-2025