ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 6 Imprimare Email
Echipe Arbitri

1.CSC FORTUNA LUNCA MUREȘULUI - CS CIL BLAJ

Data: 22.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As2: Popa Alin (Teiuș)

 

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

2.CSC VOINȚA STREMȚ - CSM UNIREA ALBA IULIA 2

Data: 23.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petru (Sebeș)

As2: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

 

Obs: Lup Virgil (Aiud)

3.ACS PERFORMNAȚA IGHIU - CS ZLATNA

Data: 23.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As2: Man Cristian (Alba Iulia)

 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

4.ACS SPICUL DAIA ROMÂNĂ - ACS ADU ACADEMY ȘONA

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Daia Română

Localitate: Daia Română

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Alba Iulia)

As2: Mutu Andrei (Alba Iulia)

 

Obs: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

5.CS FC LOPADEA NOUĂ - CS INTER UNIREA

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Lopadea Nouă

Localitate: Lopadea Nouă

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Spătăcean Darius (Blaj)

As2: Răcuci Claudiu (Blaj)

 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

6.ACS VIITORUL VAMA SEACĂ - CSL HIDRO MECANICA ȘUGAG

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Vama Seacă

Localitate: Vama Seacă

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Ciubucă Tudor (Aiud)

 

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

7.ACS VIITORUL SÂNTIMBRU - CS OCNA MUREȘ

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Galtiu

Localitate: Galtiu

A: Blîndu Cătălin (Hunedoara)

As1: Corui Marius (Deva)

As2: Branea Daniel (Deva)

 

Obs: Mărginean Filon (Aiud)

8.CS LIMBENII LIMBA - ACS ENERGIA SĂSCIORI

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Popa Daniel (Aiud)

As1: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As2: Muntean Raul (Blaj)

 

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

 

 

Competitii 2024-2025