ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

ETAPA 17 Imprimare Email

Echipe:

Arbitri:

1. CS CIL Blaj - ACS Performanța Ighiu

Data: 09.03.2024

Ora: 11:00

Teren: Veza

Localitate: Blaj

A: Iviniș Darius (Alba Iulia)

As1: Nistor Daniel (Zlatna)

As2: Man Cristian (Alba Iulia)

Obs: Mărginean Filon (Aiud)

2. CSC Fortuna Lunca Mureșului - ACS Viitorul Vama Seacă

Data : 09.03.2024

Ora : 16:00

Teren: Lunca Mureșului

Localitate: Lunca Mureșului

A: Balea Horațiu (Alba Iulia)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

Obs: Lazea Radu (Aiud)

3. CSL Hidro Mecanica Șugag 1984 - ACS Adu Academy Șona

Data: 09.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Arini

Localitate: Sebeș

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As2: Cioran Sergiu (Cugir)

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

4. CSC Voința Stremț - ACS Viitorul Sântimbru

Data: 09.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Stremț

Localitate: Stremț

A: Scrob Radu (Alba Iulia)

As1: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As2: Voicu Razvan (Cugir)

Obs: Lup Virgil (Aiud)

5. CS Ocna Mureș - AS Limbenii Limba

Data: 09.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Soda

Localitate: Ocna Mureș

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Ciubucă Tudor (Aiud)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

 Obs: Cistean Iosif (Blaj)

6. CSM Unirea Alba Iulia 2    - CS FC Lopadea Nouă

Data: 09.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Costin Vasile (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Muntean Raul (Blaj)

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

7. CS Zlatna - ACS Energia Săsciori

Data: 09.03.2024

Ora: 19:00

Teren: Minaur

Localitate: Zlatna

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Olaru Marcel (Alba Iulia)

Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

8. CS Inter Unirea      - ACS Spicul Daia Română

Data: 09.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Unirea

Localitate: Unirea

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

As2: Popa Andreea (Alba Iulia)

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

 

Competitii 2024-2025