ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 2 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.AS ORIENT BLANDIANA - ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 09.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Blandiana

Localitate: Blandiana

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As2: Brânde Florin (Alba Iulia)

 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

2.ACS ȘOIMII CIUMBRUD - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 10.09.2023

Ora: 11:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

 

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

3.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - ACS RECOLATA CRĂCIUNEL

Data: 10.09.2023

Ora: 13:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

4.ACS PERFORMANȚA IGHIU 2 - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Voicu Răzvan (Cugir)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

5.ACS BĂGĂU - CS OCNA MUREȘ 2

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Gligor  Sergiu (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

 

Obs: Lup Virgil (Blaj)

6.AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS - CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Vodă Alexandru (Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

 

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS RAPID CFR TEIUȘ - ACS DACIA MIHALȚ

Data: 09.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Mărginean Marius(Blaj)

As1: Golgoț Mihai (Abrud)

As2: Scoarță Denis (Blaj)

 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

2.AFC MICEȘTI - AS VOINȚA BELDIU

Data: 10.09.2023

Ora: 11:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As1: Mihalcea Remus (Alba Iulia)

As2: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

 

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

3.ACS OLIMPIA PETRISAT - ACS VIITORUL BIIA

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Petrisat

Localitate: Petrisat

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Sima Dragoș (Teiuș)

As2: Câmpean Radu (Blaj)

 

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

4.ACS NICOLAE LINCA CERGĂU - ACS TÂRNAVELE TIUR

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Cergău

Localitate: Cergău

A: Aron Corenliu (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Hațegan Alexandru (Blaj)

 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

5.CS SPICUL BUCERDEA - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Uleșan  Robert (Alba Iulia)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

6.ACS CRĂCIUNEL - ACS INDUSTRIA GALDA 2

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Crăciunel

Localitate: Crăciunel

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Spătăcean Darius (Blaj)

 

Obs: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

7.CS UNIT ALBA IULIA - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 10.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As1: Horvath Tibor (Alba Iulia)

As2: Crișan Paula (Alba Iulia)

 

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)


 

Competitii 2024-2025