ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 4 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.AS INTER CIUGUD - AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS

Data: 24.09.2023

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

 

Obs: Borșoș Ștefan (Ocna Mureș)

2.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - CS CUPRIROM ABRUD

Data: 24.09.2023

Ora: 15:00

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Bogdan Vlad (Cugir)

 

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

3.ACS BĂGĂU - CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

As2: Barbu Antonio (Ocna Mureș)

 

Obs: Lazea Radu (Aiud)

4.AS ORIENT BLANDIANA  - ACS RECOLTA CRĂCIUNEL

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Balndiana 

Localitate: Blandiana

A: Anca Florin (Deva)

As1: Hajdu Tibi (Hunedoara)

As2: Saraol Alin (Deva)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

5.ACS PROGRESUL FĂRĂU - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Mocanu Sorin (Turda)

As1: Stoianovici Laurențiu (Turda)

As2: Preți Andrei (Turda)

 

Obs: Nagy Andrei (Turda)

6.ACS PERFORMANȚA IGHIU 2 - CS OCNA MUREȘ 2

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

 

Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS RAPID CFR TEIUȘ - AS VOINȚA BELDIU

Data: 23.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

 

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

2.AFC MICEȘTI - ACS OLIMPIA PETRISAT

Data: 24.09.2023

Ora: 13:00

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Mutu Andrei (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Alba Iulia)

As2: Popa Alin (Teiuș)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

3.CS SPICUL BUCERDEA - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Horvath Tibor (Alba Iulia)

As1: Mihaiu Petru (Sebeș)

As2: Câmpean Radu (Blaj)

 

Obs: Neagu Marcel (Teiuș)

4.CS UNIT ALBA IULIA - ACS VIITORUL BIIA

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Nistor Daniel (Zlatna)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

 

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

5.ACS CRĂCIUNEL - ACS DACIA MIHALȚ

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Crăciunel

Localitate: Crăciunel

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

6.ACS NICOLAE LINCA CERGĂU - ACS INDUTRIA GALDA 2

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Cergău

Localitate: Cergău

A: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As1: Bedelean Alexandru (Aiud)

As2: Popa Alin (Teiuș)

 

Obs: Vezan Alin (Blaj)

7.ACS TÂRNAVELE TIUR - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 24.09.2023

Ora: 17:00

Teren: Parc

Localitate: Blaj

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Scorță Denis (Blaj)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)


 

Competitii 2024-2025