ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 9 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS CUPRIROM ABRUD - ACS RECOLTA CRĂCIUNEL

Data: 28.10.2023

Ora: 16:00

Teren: Cuprirom

Localitate: Abrud

A: Nistor Daniel (Zlatna)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Sunzuiana Elesabeta (Alba Iulia)

 

Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

2.CS OCNA MUREȘ 2 - AS INTER CIUGUD

Data: 29.10.2023

Ora: 11:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Tatar Antoniu (Aiud)

As2: Dan Horea (Aiud)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

3.ACS ȘOIMII CIUMBRUD - ACS PERFORMANȚA IGHIU 2

Data: 29.10.2023

Ora: 11:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Spatacean Darius (Blaj)

As2: Mărginean Paul (Aiud)

 

Obs: Mărginean Filon (Aiud)

4.AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS - AS ORIENT BLANDIANA

Data: 29.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Ulesan Robert (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

 

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

5.ACS BĂGĂU - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 29.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Cerghedean Gabriel (Teius)

As1: Popa Alin (Teius)

As2: Bedelean Alexandru (Aiud)

 

Obs: Borșoș Ștefan (Aiud)

6.CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 29.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Hategan Alexandru (Blaj)

 

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

 

Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS RAPID CFR TEIUȘ - CS SPICUL BUCERDEA

Data: 28.10.2023

Ora: 16:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Văidean Alexandru (Alba Iulia)

As1: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

 

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

2.AS VOINȚA BELDIU - ACS TÂRNAVELE TIUR

Data: 29.10.2023

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Mulea Rares (Aiud)

As2: Ciubuca Tudor (Aiud)

 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

3.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - AFC MICEȘTI

Data: 29.10.2023

Ora: 14:30

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Neagu Lucian (Teius)

As1: Avram Andrei (Alba Iulia)

As2: Crisan Paula (Teius)

 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

4.ACS OLIMPIA PETRISAT - ACS NICOLAE LINCA CERGĂU

Data: 29.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Petrisat

Localitate: Petrisat

A: Rosu Ioan (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Campean Radu (Blaj)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

5.ACS DACIA MIHALȚ - ACS INDUSTRIA GALDA 2

Data: 29.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Mihalț

Localitate: Mihalț

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Voicu Razvan (Cugir)

As2: Dorobantu Claudiu (Cugir)

 

Obs:  Neagu Marcel (Teiuș)

6.CS UNIT ALBA IULIA - ACS CRĂCIUNEL

Data: 29.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Marginean Marius (Blaj)

As1: Sipos Lorand (Ocna Mures)

As2: Barbu Antoniu (Ocna Mures)

 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

7.ACS VIITORUL BIIA - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 29.10.2023

Ora: 15:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Dreghiciu Ionut (Alba Iulia)

As2: Popa Daniel (Alba Iulia)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)


 

Competitii 2024-2025