ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 10 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS OCNA MUREȘ 2 - CS CUPRIROM ABRUD 

Data: 05.11.2023

Ora: 11:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

 

Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

2.AS INTER CIUGUD - CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ

Data: 05.11.2023

Ora: 11:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

3.ACS RECOLTA CRĂCIUNEL - CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Crăciunel

Localitate: Crăciunel

A: Bedelean Alexandru (Aiud)

As1: Mulea Rareș (Aiud)

As3: Olaru Marcel (Alba Iulia)

 

Obs: Lazea Radu (Aiud)

4.ACS PERFORMAȚA IGHIU 2 - ACS BĂGĂU

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Ighiu

Localitate: Ighiu

A: Popa Vasile (Alba Iulia)

As1: Leahu Gabriel (Ocna Mureș)

As2: Barbu Antonio (Ocna Mureș)

 

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

5.ACS PROGRESUL FĂRĂU - AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Fărău

Localitate: Fărău

A: Mocan Sorin (Turda)

As1: Scuturiciu Ionel (Turda)

As2: Juchici Sorin (Turda)

 

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

6.AS ORIENT BLANDIANA - ACS ȘOIMII CIUMBRUD

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Blandiana

Localitate: Blandiana

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Avram Andrei (Alba Iulia)

As2: Popa Daniel (Alba Iulia)

 

Obs: Gavrila Valentin (Deva)

 

Seria 2

Echipe Arbitri

1.AFC KINDER TEIUȘ - AS VOINȚA BELDIU

Data: 04.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As1: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

 

Obs: Lup Virgil (Aiud)

2.ACS NICOLAE LINCA CERGĂU - CS RAPID CFR TEIUȘ

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Cergău

Localitate: Cergău

A: Mărginean Marius (Blaj)

As1: Tătar Antoniu (Aiud)

As2: Mărginean Paul (Aiud)

 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

3.AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ - ACS DACIA MIHALȚ

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Horvath Tibor (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Deghiciu Ionuț (Alba Iulia)

 

Obs: Neagu Marcel (Teiuș)

4.CS SPICUL BUCERDEA - CS UNIT ALBA IULIA

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

5.AFC MICEȘTI - ACS CRĂCIUNEL

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Oarda de Jos

Localitate: Oarda de Jos

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Leahu Nectarie (Ocna Mureș)

As2: Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

6.ACS TÂRNAVELE TIUR - ACS OLIMPIA PETRISAT

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: CIL

Localitate: Baj

A: Damian Adrian (Blaj)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Sima Dragoș (Teiuș)

 

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

7.ACS INDUSTRIA GALDA 2 - ACS VIITORUL BIIA

Data: 05.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Oiejdea

Localitate: Oiejdea

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

As2: Bogdan Vlad (Cugir)

 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)


 

Competitii 2024-2025