ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etape 11 Imprimare Email

Seria 1

Echipe Arbitri

1.CS CUPRIROM ABRUD - AS INTER CIUGUD

Data: 11.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Abrud 

Localitate: Abrud

A: Popa Vasile (Alba Iulia)

As1: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

2.ACS ȘOIMII CIUMBRUD - ACS PROGRESUL FĂRĂU

Data: 12.11.2023

Ora: 11:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Roșu Ioan (Alba Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

As2: Cioran Sergiu (Cugir)

 

Obs: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

3.CS ARIEȘUL APUSENI BAIA DE ARIEȘ - ACS PERFORMANȚA IGHIU 2

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Baia de Arieș

Localitate: Baia de Arieș

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia)

 

Obs: Lupean Ioan (Teius)

4.AFC ȘOIMII VINȚU DE JOS - AFC VIITORUL RĂHĂU

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Vințu de Jos

Localitate: Vințu de Jos

A: Horvath Tibor (Alba Iulia)

As1: Dorobanțu Claudiu (Cugir)

As2: Bogdan Vlad (Cugir)

 

Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

5.ACS BĂGĂU - AS ORIENT BLANDIANA 

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Sima Dragoș (Alba Iulia)

 

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

6.CS VIITORUL ROȘIA MONTANĂ - CS OCNA MUREȘ 2

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Nistor Daniel (Zlatna)

As1: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

As2: Popa Daniel (Alba Iulia)

 

Obs: Iancu C-tin (Zlatna)


Seria 2

Echipe Arbitri

1.CS RAPID CFR TEIUȘ - ACS TÂRNAVELE TIUR

Data: 11.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

 

Obs: Baidoc Horatiu (Aiud)

2.ACS DACIA MIHALȚ - AFC MICEȘTI

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Mihalț

Localitate: Mihalț

A: Croitoru Adrian (Zlatna)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

 

Obs: Lazar Aurel (Teius)

3.CS UNIT ALBA IULIA - ACS NICOLAE LINCA CERGĂU

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Avram Adriana (Alba Iulia)

As2: Barbu Antoniu (Ocna Mureș)

 

Obs: Borsos Stefan (Ocna Mures)

4.ACS CRĂCIUNEL - CS SPICUL BUCERDEA

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Crăciunel

Localitate: Crăciunel

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Crișan Paula (Teiuș)

As2: Șteau Julia (Teiuș)

 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

5.ACS VIITORUL BIIA - AS GAZ METAN VALEA LUNGĂ

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Câmpean Radu (Blaj)

 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

6.AS VOINȚA BELDIU - ACS INDUSTRIA GALDA 2

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Voicu Răzvan (Cugir)

As2: Cioran Sergiu (Cugir)

 

Obs: Picoș Mihai (Alba Iulia)

7.ACS OLIMPIA PETRISAT - AFC KINDER TEIUȘ

Data: 12.11.2023

Ora: 14:30

Teren: Petrisat 

Localitate: Petrisat

A: Beledean Alexandru (Aiud)

As1: Avram Andrei (Alba Iulia)

As2: Mărginean Paul (Aiud)

 

Obs: Neagu Marcel (Teius)


 

Competitii 2024-2025