ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 16 Imprimare Email

Seria 1

Echipe

Arbitri

1. ACS Șoimii Ciumbrud - CS Viitorul Roșia Montană

Data: 17.03.2024

Ora: 11:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A:Cerghedean Gabriel (Teiuș)
As1: Crișan Paula (Alba-Iulia)

As2: Cetean Narcis (Teiuș) 

Obs: Lup Virgil (Aiud)

2. AS Inter Ciugud - ACS Progresul Fărău

Data: 17.03.2024

Ora: 14:00

Teren: Ciugud

Localitate: Ciugud

A: Horvath Tibor (Alba Iulia)
As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia))

As2: Codrea Emil (Alba Iulia) 

Obs:Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

3. ACS Performanța Ighiu 2 - ACS Recolta Crăciunel

Data: 17.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Cricău

Localitate: Cricău

A: Gligor Sergiu (Alba-Iulia)

As1: Stegaru Cristian (Alba Iulia)

 

As2: Bogdan Vlad (Cugir)

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

4. AS Orient Blandiana - AFC Viitorul Răhău

Data: 17.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Blandiana

Localitate: Blandiana

A: Văidean Alexandru(Alba-Iulia)
As1: Mihalcea Remus (Alba-Iulia)

As2: Popa Andreea (Alba-Iulia) 

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

5. ACS Băgău - CS Cuprirom Abrud

Data: 17.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

A: Man Cristian (Alba-Iulia)
As1: Crișan Paula (Alba-Iulia)

As2: Sima Dragoș (Aiud) 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

 

Seria 2 

Echipe

 Arbitri

1. CS Rapid CFR Teiuș - ACS Viitorul Biia

Data: 16.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)
As1: Dreghiciu Ionuț (Alba-Iulia)
As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia) 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

2. ACS Nicolae Linca Cergău - AFC Kinder Teiuș

Data: 17.03.2024

Ora: 13:00

Teren: Cergău

Localitate: Cergău

A: Olaru Marcel (Alba-Iulia)

As1: Muntean Raul (Blaj)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

3. CS Unit Alba Iulia - ACS Dacia Mihalț

Data: 17.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Aron Corneliu (Alba-Iulia)

As1: Mulea Rareș (Aiud)

As2: Dan Horea (Aiud) 

Obs: Mărginean Filon (Aiud)

4. CS Spicul Bucerdea - ACS Industria Galda 2
Data: 17.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Bucerdea

Localitate: Bucerdea

A: Bedelean Alexandru (Aiud)

As1: Cioran Sergiu (Cugir)

As2: Dorobanțiu Claudiu (Cugir) 

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

5. ACS Olimpia Petrisat - AS Voința Beldiu
Data: 17.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Petrisat

Localitate: Petrisat

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Golgoț Mihai (Alba Iulia)
As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

6. AFC Micești - ACS Târnavele Tiur

Data: 17.03.2024

Ora: 13:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Ulesan Robert (Alba Iulia)

As1: Avram Andrei (Alba Iulia)
As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

7. ACS Crăciunel - AS Gaz Metan Valea Lungă

Data: 17.03.2024

Ora: 16:00

Teren: Crăciunel

Localitate: Crăciunel

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Iosa Ariana (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca (Alba Iulia) 

Obs: Lazea Radu (Aiud)

 

Competitii 2024-2025