ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 19 Imprimare Email

Seria 1

Echipe

Arbitri

1. CS Cuprirom Abrud - AS Orient Blandiana

Data: 06.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Mulea Rareș (Aiud)

As2: Uleșan Robert (Alba Iulia)

Obs:Andreica Petru (Alba Iulia)

 

2. ACS Recolta Crăciunel - AFC Viitorul Răhău

Data: 06.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Crăciunel

Localitate: Crăciunel

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Sima Dragoș (Teiuș)

As2: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

 

3. ACS Șoimii Ciumbrud - AS Inter Ciugud

Data: 07.04.2024

Ora: 11:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A: Olaru Marcel(Alba Iulia)

As1: Avram Andrei (Alba Iulia)

As2: Stanciu Patrick (Alba Iulia)

Obs: Mărginean Filon (Aiud)

 

4. CS Ocna Mureș 2 - ACS Progresul Fărău

Data: 07.04.2024

Ora: 11:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Ulesan Rober (Alba Iulia)

As1: Sularea Alexandru (Alba Iulia)

As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

5. CS Viitorul Roșia Montană - ACS Performanța Ighiu 2

Data: 07.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Popa Alin (Teiuș)

As2: Crisan Paula (Teiuș)

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

6. AFC Șoimii Vințu de Jos - ACS Băgău

Data: 07.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Blandiana

Localitate: Blandiana

A: Bedelean Alexandru (Aiud)

As1: Dorobanțu Claudi (Cugir)

As2: Bogdan Vlad (Cugir)

Obs: Rojneai Alexandru (Alba Iulia)

 

 

Seria 2 

Echipe

 Arbitri

1. CS Rapid CFR Teiuș - AFC Micești

Data: 06.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Hortvath Tibor (Alba Iulia)

As1: Scoarță Denis (Blaj)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

 

2. AS Voința Beldiu - ACS Crăciunel

Data: 07.04.2024

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Leahu Nectarie(Ocna-Mureș)

As2: Leahu Gabriel (Ocna-Mureș)

Obs: Lup Virgil (Aiud)

 

3. ACS Viitorul Biia - CS Spicul Bucerdea

Data: 07.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Marginean Marius (Blaj)

As1: Hațegan Alexandru (Blaj)

As2: Sima Dragoș (Teiuș)

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

 

 

4. ACS Industria Galda 2 - AFC Kinder Teiuș

Data: 07.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Oiejdea

Localitate: Oiejdea

A: Olaru Marcel (Alba Iulia)

As1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

As2: Modol Raluca(Alba Iulia)

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

 

5. ACS Olimpia Petrisat - CS Unit Alba Iulia

Data: 07.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Petrisat

Localitate: Petrisat

A: Damian Radu (Blaj)

As1: Popa Andreea(Alba Iulia)

As2: Iosa Ariana (Alba Iulia)

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

6. ACS Dacia Mihalț - ACS Nicolae Linca Cergău

Data: 07.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Mihalț

Localitate: Mihalț

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia)

Obs: Lazea Radu (Aiud)

 

7. AS Gaz Metan Valea Lungă - ACS Târnavele Tiur

Data: 07.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Man Cristian (Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Cîmpean Radu (Blaj)

Obs: Dărămuș Vasile (Alba Iulia)

 

Competitii 2024-2025