ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Etapa 21 Imprimare Email

Seria 1

Echipe

Arbitri

1.CS Cuprirom Abrud - AFC Viitorul Răhău

Data: 20.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A:Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia)

As2: Sularea Alexandru(Alba Iulia) 

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

2.ACS Șoimii Ciumbrud - CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș

Data: 21.04.2024

Ora: 11:00

Teren: Ciumbrud

Localitate: Ciumbrud

A:Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1Șipoș Lorand (Ocna Mureș)

As2: Sunzuiană Elisabeta (Alba Iulia) 

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

3.CS Ocna Mureș 2 - ACS Recolta Crăciunel

Data: 21.04.2024

Ora: 11:00

Teren: Războieni

Localitate: Războieni

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Ciubucă Tudor(Aiud)

As2: Stanciu Patrick (Aiud)

Obs: Lupean Ioan (Teiuș)

4.AFC Șoimii Vințu de Jos - ACS Performanța Ighiu 2

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Blandiana

Localitate: Blandiana

A: Cerghedean Gabriel (Teiuș)

As1: Sularea Alexandru (Alba Iulia)

As2: Dorobanțu Claudiu (Cugir) 

Obs: Andreica Petru (Alba Iulia)

5.ACS Băgău - AS Inter Ciugud

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Băgău

Localitate: Băgău

6.CS Viitorul Roșia Montană - ACS Progresul Fărău

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Abrud

Localitate: Abrud

A: Potora Florin (Turda)

As1: Scuturici Ionel (Turda)

As2: Juchi Sabin (Turda)

Obs: Lup Virgil (Aiud)


A: Aron Corneliu (Alba Iulia)

As1: Giurgiu Daniel (Alba Iulia)

As2: Prodan Bogdan (Alba Iulia)

Obs: Iancu Constantin (Zlatna)

 

Seria 2 

Echipe

 Arbitri

1. CS Rapid CFR Teiuș - ACS Crăciunel

Data: 20.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Nistor Daniel (Zlatna)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Goadă Bogdan (Blaj) 

Obs: Baidoc Horațiu (Aiud)

2. AS Voința Beldiu - ACS Nicolae Linca Cergău

Data: 21.04.2024

Ora: 11:00

Teren: Beldiu

Localitate: Beldiu

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Rădoi Răzvan (Alba Iulia)

As2: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

3. AS Gaz Metan Valea Lungă - ACS Industria Galda 2

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Valea Lungă

Localitate: Valea Lungă

A: Gligor Sergiu (Alba Iulia)

As1: Modol Raluca (Alba Iulia)

As2: Cetean Narcis (Teiuș)

Obs: Cistean Iosif (Blaj)

4. ACS Dacia Mihalț - AFC Kinder Teiuș

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Mihalț

Localitate: Mihalț

A: Vlad Robert (Alba Iulia)

As1: Popa Andreea (Alba Iulia)

As2: Avram Adriana (Alba Iulia)

Obs: Danciu Dorin (Alba Iulia)

5. ACS Olimpia Petrisat - CS Spicul Bucerdea

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Petrisat

Localitate: Petrisat

A: Nicola Andrei (Alba Iulia)

As1: Cioran Sergiu (Cugir)

As2: Bogdan Vlad (Cugir)

Obs: Vezan Ilie (Blaj)

6. CS Unit Alba Iulia - AFC Micești

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Coșlariu

Localitate: Coșlariu

A: Croitoru Adrian (Alba Iulia)

As1: Dehelean Mihai (Alba Iulia)

As2: Dreghiciu Ionuț (Alba Iulia) 

Obs: Chirilă Cosmin (Alba Iulia)

7. ACS Viitorul Biia - ACS Târnavele Tiur

Data: 21.04.2024

Ora: 17:00

Teren: Biia

Localitate: Biia

A: Uleșan Robert (Alba Iulia)

As1: Dan Horea (Aiud)

As2: Cîmpean Radu (Blaj) 

Obs: Lazăr Aurel (Teiuș)

 

Competitii 2024-2025