ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Campionatul Judetean de Futsal
Campionatul Județean de Futsal 2016 Imprimare Email

 

 FAZA I

Grupa: 1

Localitatea: Valea Lungă

Data: 31 Ianuarie 2016

 Loc   Echipa   J   V   E   Î   GOL   P 
1  AS Gaz Metan Valea Lungă  3 3 0 0 11-3 9
2  AS Nicolae Linca Cergău 3 2 0 1 22-13 6
3  CS Spicul Bucerdea 3 1 0 2 14-19 3
4  AS Tineretul Șona 3 0 0 3 9-21 0

 

Ora Echipa Scor  Echipa
 13:00  AS Gaz Metan Valea Lungă   3-0*   CS Spicul Bucerdea 
 14:00  AS  Nicolae Linca Cergău  9-3  AS Tineretul Șona
 15:00  AS Gaz Metan Valea Lungă  5-3  AS Nicolae Linca Cergău 
 16:00  CS Spicul Bucerdea  9-6  AS Tineretul Șona
 17:00  AS Gaz Metan Valea Lungă  3-0*  AS Tineretul Șona
 18:00   CS Spicul Bucerdea  5-10  AS Nicolae Linca Cergău

* Neprezentare

Grupa: 2

Localitatea: Aiud

Data: 31 Ianuarie 2016

Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
 1  CS Olimpia Aiud  3   3   0   0   30-13   9
 2  AS Mureșul Gîmbaș   3  2  0  1  22-24  6
 3  AS Voința Beldiu  3  1  0  2  22-22  3
 4  AS Voința Stremț  3  0  0  3  13-28  0

 

Ora  Echipa   Scor   Echipa 
 09:00   CS Olimpia Aiud  10-4  AS Mureșul Gîmbaș 
 10:00  AS Voința Stremț  3-9  AS Voința Beldiu
 11:00  CS Olimpia Aiud  11-4  AS Voința Stremț
 12:00  AS Murșul Gîmbaș  10-8  AS Voința Beldiu
 13:00  CS Olimpia Aiud  9-5  AS Voința Beldiu
 14:00  AS Mureșul Gîmbaș   8-6  AS Voința Stremț

Grupa: 3

Localitatea: Ocna Mureș

Data: 31 Ianuarie 2016

Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  CS Ocna Mureș  3  3  0  0  20-8  9
2  AS Fortuna Lunca Mureșului   3  2   0  1  16-14  6
3  CS Viitorul Unirea  3  1  0  2  9-16  3
4  AS Inter Unirea  3  0  0  3  19-26  0

 

 Ora Echipa Scor Echipa
 13:00    CS Ocna Mureș  4-1    AS Fortuna Lunca Mureșului
 14:00   CS Viitorul Unirea 6-5   AS Inter Unirea
 15:00   CS Ocna Mureș 6-0   CS Viitorul Unirea
 16:00   AS Fortuna Lunca Mureșului 10-7   AS Inter Unirea
 17:00   CS Ocna Mureș 10-7   AS Inter Unirea
 18:00   AS Fortuna Lunca Mureșului   5-3   CS Viitorul Unirea

Grupa: 4

Localitatea: Vințu de Jos

Data: 31 ianuarie 2016

Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  AS Mureșul Vințu de Jos  3 3 0 0 30-7 9
2  AS Inter Ciugud 3 2 0 1 22-12 6
3  AS Limbenii Limba 3 1 0 2 8-26 3
4  AFC Micești 3 0 0 3 11-26 0

 

Ora Echipa   Scor  Echipa
 14:00   Mureșul Vințu de Jos 7-3  AS Inter Ciugud
15:00  AFC Micești 4-6  AS Limbenii Limba
16:00  AS Mureșul Vințu de Jos 12-3  AFC Micești
17:00  AS Inter Ciugud 11-1  AS Limbenii Limba
18:00  AS Mureșul Vințu de Jos 11-1  AS Limbenii Limba
19:00  AS Inter Ciugud 8-4  AFC Micești

Grupa: 5

Localitatea: Sebeș

Dala: 31 ianuarie 2016

Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  ACS Șurianu 1945 Sebeș  3 2 0 1 25-11 6
2  AFC Sportul Petrești 3 2 0 1 20-15 6
3  AS Hidromecanica Șugag 3 2 0 1 14-19 6
4  AS Energia Săsciori 3 0 0 3 7-16 0

 

Ora Echipa  Scor  Echipa
 09:00   ACS Șurianu 1945 Sebeș  8-1  AS Energia Săsciori
 10:00   AFC Sportul Petrești 4-7  AS Hidromecanica Șugag
 11:00   ACS Șurianu 1945 Sebeș 5-7  FC Sportul Petrești
 16:00   AS Energia Săsciori 3-4  AS Hidromecanica Șugag
 17:00   ACS Șurianu 1945 Sebeș 12-3  AS Hidromecanica Șugag
 18:00   AS Energia Săsciori 3-9  AFC Sportul Petrești

Grupa: 6

Localitatea: Sebeș

Data: 30 Ianuarie 2016

Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P
1  LPS Sebeș 1 3 3 0 0 34-8 9
2  AFC Metalurgistul 1939 Cugir  3 2 0 1 20-12 6
3  LPS Sebes 2 3 1 0 2 7-23 3
4  AS Inter Ciugud A1 3 0 0 3 6-24 0

 

Ora Echipa  Scor  Echipa
 09:00   LPS Sebeș 1 14-1  LPS Sebeș 2
10:00  AS Inter Ciugud  1-9  AFC Metalurgistul 1939 Cugir
11.00  LPS Sebeș 1 11-4  AS Inter Ciugud
12:00  LPS Sebeș 2 2-8  AFC Metalurgistul 1939 Cugir
13:00  LPS Sebeș 1 9-3  AFC Metalurgistul 1939 Cugir
14:00  LPS Sebeș 2 4-1  AS Inter Ciugud

FAZA II

Grupa: A

Localitatea: Ocna Mureș

Data: 06 februarie 2016 (Sâmbătă)

Loc  Echipa   J   V   E   î   Gol   P 
1  CS Ocna Mureș 2 2 0 0 18-5 6
2  AS Gaz Metan Valea Lungă 2 1 0 1 9-11 3
3  AS Mureșul Gâmbaș 2 0 0 2 5-16 0

 

 Ora  Echipa  Scor  Echipa
13:00  AS Gaz Metan Valea Lungă   7-2  AS Mureșul Gâmbaș  
14:00  AS Gaz Metan Valea Lungă 2-9  CS Ocna Mureș
15:00  AS Mureșul Gâmbaș 3-9  CS Ocna Mureș

Grupa: B

Localitatea: Aiud

Data: 07 februarie 2016 (Duminică)

Loc  Echipa  J   V   E   Î   Gol   P
1

 CS Olimpia Aiud

2 2 0 0 13-6 6
2

 AS Fortuna Lunca Mureșului

2 1 0 1 16-9 3
3

 AS Nicolae Linca Cergău 

2 0 0 2 7-21 0

 

Ora Echipa  Scor  Echipa
10:00  AS Nicolae Linca Cergău  3-8  CS Olimpia Aiud 
11:00  AS Nicolae Linca Cergău 4-13  AS Fortuna Lunca Mureșului
12:00  CS Olimpia Aiud 5-3  AS Fortuna Lunca Mureșului 

Grupa: C

Localitatea: Vințu de Jos

Data: 07 februarie 2016 (Duminică)

 Loc   Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  AS Mureșul Vințu de Jos  2 2 0 0 35-0 6
2  LPS Sebeș 2 1 0 1 3-14 3
3  AFC Sportul Petrești  2 0 0 2 0-24 0

 

 Ora   Echipa  Scor  Echipa
13:00    AS Mureșul Vințu de Jos  21-0  AFC Sportul Petrești 
14:00    AS Mureșul Vințu de Jos 14-0  LPS Sebeș
15:00    AFC Sportul Petrești  0-3*  LPS Sebeș

*Neprezentare

Grupa: D

Localitatea: Vințu de Jos

Data: 07 februarie 2016 (Duminică)

 Loc   Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  AS Inter Ciugud  2 2 0 0 10-5 6
2  AFC Metalurgistul 1939 Cugir 2 1 0 1 8-7 3
3  ACS Şurianu 1945 Sebeş 2 0 0 2 0-6 0

 

 Ora  Echipa  Scor  Echipa
16:00   AS Inter Ciugud  3-0*  ACS Șurianu 1945 Sebeș
17:00   AS Inter Ciugud 7-5  AFC Metalurgistul 1939 Cugir
18:00   ACS Șurianu 1945 Sebeș  0-3*  AFC Metalurgistul 1939 Cugir

* Neprezentare

FAZA III

Semifinale

Localitatea: Ocna Mureș (Sala de sport "Lucian Blaga" din centrul orașului) 

Data: 14 februarie 2016 (Duminică)

Ora Echipa Scor          Echipa
12:00 CS Olimpia Aiud 3-0 AS Inter Ciugud
13:00 CS Ocna Mureş 0-6 AS Mureşul Vinţu de Jos

 

Finala Mică

Ora  Echipa  Scor          Echipa
14:30  AS Inter Ciugud  7-5  CS Ocna Mureș

Finala Mare

Ora  Echipa  Scor             Echipa
15:30  AS Mureșul Vințu de Jos  6-1  CS Olimpia Aiud

 

 


 

Competitii 2018-2019