ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Interliga Nationala
Interliga Nationala 2017-2018 Imprimare Email

 

Echipe participante:

 AFC Unirea 1924 Alba Iulia
 CS Olimpia Aiud
 CSO Cugir /ACF Metalurgistul 1939 Cugir
 ACS Juniorul Aiud
 CS Navobi Alba Iulia
 AFC Kinder Alba Iulia
 ACS Scoala de Fotbal Valea Frumoasei
 CS Zlatna/AS Drum Nou Bistra/CSC Bistra 
 AS Unirea Juniors Alba Iulia/AS FC Rival Alba Iulia
10   CSM Unirea Alba Iulia

Etapa 1

Loc: Săsciori

Data: 01.10.2017

Ora Echipa Echipa
09:00   Sc. Fotbal Valea Frumoasei  CSO Cugir/ACF Metalurgistul 1939 Cugir
09:40  CSO Cugir/ACF Metalurgistul 1939 Cugir  Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia
10:20  Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia  Juniorul Aiud
11:00  Juniorul Aiud  Navobi Alba Iulia
11:40  Navobi Alba Iulia  Unirea 1924 Alba Iulia
12:20  Unirea 1924 Alba Iulia  Olimpia Aiud
13:00  Olimpia Aiud  Kinder Alba Iulia
13:40  Kinder Alba Iulia  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra
14:20  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra  Sc. Fotbal Valea Frumoasei

Etapa 2

Loc:  Oarda de Jos

Data:  15.10.2017

Ora Echipa Echipa
09:00   AFC Unirea 1924 Alba Iulia  CSO Cugir/ACF Metalugistul 1939 Cugir
09:40   CSO Cugir/ACF Metalurgistul 1939 Cugir  CS Navobi Alba Iulia
10:20   CS Navobi Alba Iulia  AS Juniorul Aiud
11:00   AS Juniorul Aiud  CS Olimpia Aiud
11:40   CS Olimpia Aiud  AFC Kinder Alba  Iulia
12:20   AFC Kinder Alba Iulia  SC. Fotbal Valea Frumoasei
13:00   Sc. Fotboal Valea Frumoasei  CSM Unirea Alba Iulia
13:40   CSM Unirea Alba Iulia  Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia
14:20   Unirea Juniors Alba Iulia/Rival Alba Iulia  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra
15:00   CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra   AFC Unirea 1924 Alba Iulia

Etapa 3

Loc: Cugir (Arena CSO)

Data: 29.10.2017

Ora Echipa Echipa
 09:30   CS Olimpia Aiud  CSO/Metalurgistul Cugir
 10:10  Sc. Fotbal Valea Frumoasei  CS Olimpia Aiud
 10:50  Sc. Fotbal Valea Frumoasei  Unirea Juniors/Rival Alba Iulia
 11:30  Unirea Juniors/Rival Alba Iulia  Kinder Alba Iulia
 12:10  Kinder Alba Iulia  Unirea 1924 Alba Iulia
 12:50  Unirea 1924 Alba Iulia  CSM Unirea Alba Iulia
 13:30  CSM Unirea Alba Iulia  Navobi Alba Iulia
 14:10  Navobi Alba Iulia  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra
 14:50  CS Zlatna/Drum Nou Bistra/CSC Bistra   AS Juniorul Aiud
 15:30  AS Juniorul Aiud  CSO/Metalurgistul Cugir

Etapa 4

Loc:  Alba Iulia (Stadion Cetate 2)

Data: 15.04.2018 - Duminică

Ora Echipa Echipa
 10:00   CSM UNIREA ALBA IULIA  CSO CUGIR/ ACF METALURGISTUL CUGIR
10:40  CSO CUGIR / ACF METALURGISTUL CUGIR  CS ZLATNA/AS DRUM NOU BISTRA/CSC BISTRA 
11:20  CS ZLATNA / AS DRUM NOU BISTRA/CSC BISTRA   CS OLIMPIA AIUD
12:00  CS OLIMPIA AIUD  AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA
12:40  AS UNIREA JUNIORS ALBA IULIA  AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA
13:20  AFC UNIREA 1924 ALBA IULIA  ACS SC. DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI
14:00  ACS SC. DE FOTBAL VALEA FRUMOASEI  CS NAVOBI ALBA IULIA
14:40  CS NAVOBI ALBA IULIA  AFC KINDER ALBA IULIA
15:20  AFC KINDER ALBA IULIA  ACS JUNIORUL AIUD
16:00  ACS JUNIORUL AIUD  CSM UNIREA ALBA IULIA

Etapa 5

Loc:  Aiud (AIUDELUL)

Data:  06.05.2018

Ora Echipa Echipa
 09:30   OLIMPIA AIUD  UNIREA 1924 ALBA IULIA
10:10  UNIREA 1924 ALBA IULIA  NAVOBI ALBA IULIA
10:50  NAVOBI ALBA IULIA  UNIREA JUNIORS ALBA IULIA
11:30  UNIREA JUNIORS ALBA IULIA  JUNIORUL AIUD
12:10  JUNIORUL AIUD  SC. FOTBAL VALEA FRUMOASEI
12:50  SC. FOTBAL VALEA FRUMOASEI  CSO CUGIR/METALURGISTUL CUGIR
13:30  CSO CUGIR/METALURGISTUL CUGIR  AFC KINDER ALBA IULIA
14:10  AFC KINDER ALBA IULIA  CSC BISTRA/DRUM NOU BISTRA/CS ZLATNA
14:50  CSC BISTRA/DRUM NOU BISTRA/CS ZLATNA    CSM UNIREA ALBA IULIA
15:30  CSM UNIREA ALBA IULIA  OLIMPIA AIUD

Etapa 6

Loc:  Cugir (Arena CSO)

Data:  13.05.2018

Ora Echipa Echipa
 09:30  CSO Cugir/ACF Metalurgistul Cugir 1939   AS Unirea Juniors Alba Iulia
10:10 AS Unirea Juniors Alba Iulia   CSC Bistra/AS Drum Nou Bistra/CS Zlatna
10:50 CSC Bistra/AS Drum Nou Bistra/CS Zlatna   ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei
11:30 ACS Șc. de Fotbal Valea Frumoasei   CSM Unirea Alba Iulia
12:10 CSM Unirea Alba Iulia   AFC Kinder Alba Iulia
12:50 AFC Kinder Alba Iulia   CS Olimpia Aiud
13:30 CS Olimpia Aiud   CS Navobi Alba Iulia
14:10 CS Navobi Alba Iulia   ACS Juniorul Aiud
14:50 ACS Juniorul Aiud   AFC Unirea 1924 Alba Iulia
15:30 AFC Unirea 1924 Alba Iulia   CSO Cugir/ACF Metalurgistul Cugir 1939

Etapa 7 Ultima Etapă

Loc:  Săsciori

Data:  10.06.2018

Ora Echipa Echipa
09:30  ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei  AFC Kinder Alba Iulia
10:10  AFC Kinder Alba Iulia  AS Unirea Juniors Alba Iulia
10:50  AS Unirea Juniors alba Iulia  CSM Unirea Alba Iulia
11:30  CSM Unirea Alba Iulia  AFC Unirea 1924 Alba Iulia
12:10  AFC Unirea 1924 Alba Iulia  CSC Bistra/Drum Nou Bistra/CS Zlatna
13:00  Festivitatea de premiere
13:30  CSC Bistra/Drum Nou Bistra/CS Zlatna   CS Navobi Alba Iulia
14:10  CS Navobi Alba Iulia  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir
15:00  CSO Cugir/Metalurgistul Cugir  ACS Juniorul Aiud
15:50  ACS Juniorul Aiud  CS Olimpia Aiud
16:30  CS Olimpia Aiud  ACS SC. de Fotbal Valea Frumoasei
                   FOTBAL                      FEMININ
17:10  Selecționata Județului Alba "U-14"   Șc. Gim. "Mihail Kogălniceanu" Sebeș "U-14"
 Antrenor: Florian Brumaru   Antrenor: Cătălin Costea
 

Competitii 2018-2019