ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Interliga Nationala
Interliga Națională 2016-2017 Imprimare Email

Echipe participante:

  1. CS Sebeș 2014
  2. AFC Unirea 1924 Alba Iulia
  3. CS Zlatna/AS Drum Nou Bistra
  4. CS Olimpia Aiud
  5. AS Juniorul Aiud
  6. CSO Cugir
  7. AS Unirea Juniors Alba Iulia
  8. CS Navobi Alba Iulia


Etapa 1

Loc: Zlatna

Data: 02.10.2016

 Ora Echipa Echipa
 10:00  Olimpia Aiud   CS Zlatna/Drum Nou Bistra
10:45 CSO Cugir CS Sebeș 2014
11:30   CS Zlatna/Drum Nou Bistra   Unirea Juniors Alba Iulia
12:15 Unirea 1924 Alba Iulia Olimpia Aiud
13:00 CS Sebeș Juniorul Aiud
13:45 CSO Cugir Navobi Alba iulia
14:30 Unirea Juniors Alba Iulia Juniorul Aiud
15:15 Navobi Alba Iulia Unirea 1924 Alba Iulia

Etapa 2

Loc: Săsciori

Data: 16.10.2016

Ora Echipa Echipa
10:00   Navobi Alba Iulia  CS Sebeș 2014
10:50  Navobi alba Iulia  Olimpia Aiud
11:40  Olimpia Aiud  CSO Cugir
12:30  CSO Cugir  Unirea Juniors Alba Iulia
13:20  CS Sebeș 2014  CS Zlatna/Drum Nou Bistra
14:10  Unirea Juniors Alba Iulia    Unirea 1924 Alba Iulia
15:00  Unirea 1924 Alba Iulia  Juniorul Aiud
15:50  Juniorul Aiud  CS Zlatnaa/Drum Nou Bistra

Etapa 3

Loc: Cugir

Data: 30.10.2016

Ora Echipa Echipa
 09:00   Juniorul Aiud  CSO Cugir
09:50  Navobi Alba Iulia  Juniorul Aiud
10:40  Unirea juniors Alba Iulia  Navobi Alba Iulia
11:30  Olimpia Aiud  Unirea Juniors Alba Iulia
12:20  Olimpia aiud  CS Sebes 2014
13:10  CS Sebes 2014  Unirea 1924 Alba Iulia
14:00  CS Zlatna/Drum Nou Bistra    Unirea 1924 Alba Iulia
14:50  CSO Cugir  CS Zlatna/Drum Nou Bistra

Etapa 4

Loc: Aiud - stadion Aiudelul

Data: 26.03.2017

Ora Echipa Echipa
 09:00   Juniorul Aiud  Olimpia Aiud
 09:50  Olimpia Aiud  CS Zlatna/Drum Nou Bistra
 10:40  CS Zlatna/Drum Nou Bistra    Navobi Alba Iulia
 11:30  Navobi Alba Iulia  Unirea 1924 Alba Iulia
 12:20  Unirea 1924 Alba Iulia  CSO Cugir
 13:10  CSO Cugir  CS Sebeș 2014
 14:00  CS Sebeș 2014  Unirea Juniors Alba Iulia
 14:50  Unirea Juniors Alba Iulia   Juniorul Aiud

Etapa 5

Loc: Aiud - stadionul Aiudelul

Data: 09.04.2017

Ora Echipa Echipa
09:00  CSO Cugir   Olimpia Aiud
09:50  Navobi Alba Iulia   CSO Cugir
10:40  CS Sebeș 2014   Navobi Alba iulia
11;30  Juniorul Aiud   CS Sebeș 2014
12:20  CS Zatna/Drum Nou Bistra     Juniorul Aiud
13:10  Unirea Juniors Alba Iulia   CS Zlatna/Drum Nou Bistra 
14:00  Unirea 1924 Alba Iulia   Unirea Juniors Alba Iulia
14:50  Olimpia Aiud   Unirea 1924 Alba Iulia

Etapa 6

Loc: Alba Iulia - stadion Cetate 2

Data: Joi -27.04.2017-

Ora Echipa Echipa
14:00  Unirea 1924 Alba Iulia  CSO Cugir
14:50  CSO Cugir  CS Zlatna/Drum Nou Bistra
15:40  CS Zlatna/Drum Nou Bistra   Navobi Alba Iulia
16:30  Navobi Alba Iulia  Juniorul Aiud
17:20  Juniorul Aiud  Olimpia Aiud
18:10  Olimpia Aiud  Unirea Juniors Alba Iulia
19:00  Unirea Juniors Alba Iulia  CS Sebes 2014
19:50  CS Sebeș 2014  Unirea 1924 Alba Iulia

Etapa 7

Loc: Alba Iulia - stadion Cetate 2

Data: Marți - 20.06.2017-

Ora Echipa Echipa
09:00  Unirea Juniors Alba Iulia   Navobi Alba Iulia
09:45  Olimpia Aiud   CS Sebeș 2014
10:30  Juniorul Aiud   CSO Cugir
11:15  CS Zlatna/Drum Nou Bistra    Unirea 1924 Alba Iulia

Ora 12:00 - Festivitatea de premiere!

 

Competitii 2018-2019