ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Trofeul Gheorghe Ene
Trofeul Gheorghe Ene - 2015 Imprimare Email

 

FAZA I

GRUPA A

DATA: 02.11.2015, AIUD

Loc Echipa  J  V  E  I  Gol  P
1  JUNIORUL AIUD   2
 2
 0   0   8-2
 6
2  VIITORUL AIUD  2 
 1  0  1  9-4  3
3  OLIMPIA AIUD  2  0  0  2  0-11  0


Ora Echipa Scor Echipa
12:50   Juniorul Aiud   4-0  Olimpia Aiud 
14:30  Olimpia Aiud  0-7  Viitorul Aiud
16:10  Juniorul Aiud  4-2  Viitorul Aiud


GRUPA B

DATA: 02.11.2015, ZLATNA

Loc Echipa  J   V   E   I   Gol   P 
1  CS ZLATNA  2  2  0  0  7-0  6
2  CS NAVOBI ALBA IULIA   2  1  0  1  3-4  3
3  CS BISTRA   2  0  0  2  0-6  0


Ora Echipa Scor Echipa
10:50   CS Zlatna   4-0  CS Navobi Alba Iulia 
12:30  CS Bistra  0-3  CS Navobi Alba Iulia
14:10  CS Zlatna  3-0  CS Bistra


GRUPA C

DATA: 02.11.2015, LANCRĂM

Loc Echipa  J   V   E   I   Gol   P 
1 CSO CUGIR  2  2  0  0  11-1  6
2 UNIREA ALBA IULIA  2  1  0  1  4-3  3
3 CS SEBES  2  0  0  2  0-11  0

 

Ora Echipa Scor Echipa
 15:00   Unirea Alba Iulia   1-3  CSO Cugir
 15:50  CSO Cugir  8-0  CS Sebeș
 16:40  Unirea Alba Iulia  3-0  CS Sebeș

Se califică în faza a II-a, primele 2 echipe din fiecare grupă.

GRUPA I

DATA: 05.11.2015, CUGIR

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  CSO CUGIR  2   2   0  0  9-0  6
2  JUNIORUL AIUD    2  0  1  1  1-4  1
3  NAVOBI ALBA IULIA    2  0  1  1  1-5  1


Ora Echipa Scor Echipa
 10:50   CSO Cugir 5-0  Navobi Alba Iulia 
 12:30   Juniorul Aiud   1-1  Navobi Alba Iulia
14:10  CSO Cugir 4-0  Juniorul Aiud


GRUPA II

DATA: 05.11.2015, ZLATNA

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  UNIREA ALBA IULIA   2  2  0  0  9-2  6
2  VIITORUL AIUD    2  1  0  1  5-5  3
3  CS ZLATNA  2  0  0  2  2-9  0


Ora Echipa Scor Echipa
15:00   CS Zlatna   1-4   Viitorul Aiud
15:50   Unirea Alba Iulia    4-1   Viitorul Aiud
16:40   CS Zlatna

  1-5  

 Unirea Alba Iulia 

Finalele vor avea loc sâmbătă 14.11.2015, în sala polivalentă din Alba Iulia (Universitate), după următorul program:

Finala mică.

Ora Echipa Scor Echipa
 10:00   JUNIORUL AIUD   0-2  VIITORUL AIUD 

Finala mare.

Ora Echipa Scor Echipa
 11:40   CSO CUGIR   1-2  UNIREA ALBA IULIA 

Festivitatea de premiere.

 

Competitii 2018-2019