ASOCIAȚIA JUDEȚEANĂ DE FOTBAL ALBA - Membru afiliat FRF

Trofeul Gheorghe Ola
Trofeul Gheorghe Ola - 2015 Imprimare Email

Faza I

Grupa A

DATA: 02.11.2015, AIUD

Loc Echipa  J  V  E  I  Gol  P
1 JUNIORUL AIUD   2
 1
 1
 0   9-0   4
2 VIITORUL AIUD  2  1  1  0  6-1  4
3 OLIMPIA AIUD  2  0  0  2  1-15  0


Ora Echipa Scor Echipa
12:00   Juniorul Aiud   9-0  Olimpia Aiud
13:40  Olimpia Aiud  1-6  Viitorul Aiud
15:20  Juniorul Aiud  0-0  Viitorul Aiud


GRUPA B

DATA: 02.11.2015, ZLATNA

Loc Echipa  J   V   E   I   Gol   P 
 1  CS ZLATNA  2  2  0  0  8-0  6
 2  CS BISTRA   2  1  0  1  6-1  3
 3  CS SEBES 2   2  0  0  2  0-13  0


Ora Echipa Scor Echipa
10:00    CS Bistra  6-0  CS Sebeș 2
11:40  CS Zlatna   7-0  CS Sebeș 2
13:20  CS Zlatna  1-0  CS Bistra


GRUPA C

DATA: 02.11.2015, LANCRAM

Loc Echipa  J   V   E   I   Gol   P 
1  CS SEBES I
 3  3   0  0  15-0  9
2  MURESUL VINTU DE JOS   3  1  1  1  5-9  4
3  CSO CUGIR  3  1  0  2  4-8  3
4  LPS SEBES  3  0  1  2  2-9  1


Ora Echipa Scor Echipa
 10:00  CS Sebeș I 4-0  LPS Sebeș
 10:50  Mureșul Vințu de Jos  4-0  CSO Cugir
 11:40  LPS Sebeș 1-1  Mureșul Vințu de Jos
 12:30  CS Sebeș I 3-0  CSO Cugir
 13:20  Mureșul Vințu de Jos 0-8  CS Sebeș I
 !4:10   LPS Sebeș 1-4  CSO Cugir


GRUPA D

DATA: 03.11.2015, LANCRAM

Loc Echipa   J   V   E   I   Gol   P 
1  CS NAVOBI ALBA IULIA    3  3  0  0   12-5   9
2  EUROPA ALBA IULIA  3  2  0  1   9-4  6
3  DORIA ALBA IULIA  3  1  0  2   6-7  3
4  UNIREA ALBA IULIA    3  0  0  3   4-15  0

 

Ora Echipa Scor Echipa
10:00   Europa Alba Iulia   3-0  Doria Alba Iulia
10:50  Unirea Alba Iulia  3-5  Navobi Alba Iulia
11:40  Europa Alba Iulia  5-1  Unirea alba Iulia
12:30  Doria Alba Iulia  1-4  Navobi Alba Iulia
13:20  Europa Alba Iulia  1-3  Navobi Alba Iulia
14:10  Doria Alba Iulia  5-0  Unirea Alba Iulia

Se califica în faza a II-a, echipele clasate pe primele 2 locuri din fiecare grupă.

Grupa I

Data: 05.11.2015, Cugir

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  NAVOBI ALBA IULIA  2  2  0  0  4-1  6
2  JUNIORUL AIUD    2  0  1  1  0-1  1
3  MUREȘUL VINȚU DE JOS     2  0  1  1  1-3  1
4  CS BISTRA *  0  0  0  0  0-0  0

* CS BISTRA - Retrasă din competiție.

Ora Echipa Scor Echipa
 10:00   Juniorul Aiud  0-0   Mureșul Vințu de Jos 
 11:40   Juniorul Aiud  0-1  Navobi Alba Iulia
 13:20  Mureșul Vințu de Jos   1-3  Navobi Alba Iulia

Grupa II

Data: 05.11.2015, Zlatna

Loc Echipa  J   V   E   Î   Gol   P 
1  CS ZLATNA  3  3  0  0  7-0  9
2  CS SEBEȘ   3  2  0  1  6-1  6
3  EUROPA ALBA IULIA   3  1  0  2  3-5  3
4  VIITORUL AIUD  3  0  0  3  0-10  0


Ora Echipa Scor Echipa
 10:00   CS Zlatna  2-0   Europa Alba Iulia 
 10:50   Viitorul Aiud  0-3   CS Sebeș
 11:40   CS Zlatna  4-0  Viitorul Aiud
 12:30   CS Sebeș  3-0  Europa Alba Iulia
 13:20   CS Zlatna  1-0  CS Sebeș
 14:10   Europa Alba Iulia   3-0  Viitorul Aiud


Finalele vor avea loc sâmbătă 14.11.2015 în sala polivalentă din Alba Iulia(Universitate), după următorul program:

Finala mică:

Ora Echipa Scor Echipa
 10:50   JUNIORUL AIUD   0-0 (3-4 dldd)  CS SEBEȘ 

Finala mare:

Ora Echipa Scor Echipa
 12:30   NAVOBI ALBA IULIA   3-0  CS ZLATNA 

Festivitatea de premiere.

 

Competitii 2018-2019